Kovoobrábění
Obrábění kovů
Kovovýroba

Další


Kovovýroba - kovoobrábění - obrábění kovů Prostějov

Motto: Vše pod jednou střechou.

Obrobna

Firma Kovo - Lako, s.r.o. provádí široký záběr činností souvisejících s obráběním či tvářením kovů.
- soustružení
- frézování
- vrtání
- ohýbání trubek a tváření i jiných kovových profilů
- dělení materiálu

obrábění kovů frézování

Zámečnická dílna

- dělení materiálu - pásové pily - svařování CO2

kovo lako záměčnická dílna

Doprava

Firma Kovo - Lako, s.r.o. disponuje vlastní nákladní a dodávkovou dopravou.

vlastní doprava kovo lako

Kovovýroba - kovoobrábění - obrábění kovů Kovo - Lako

Frézování

Frézování kovů je strojní třískové obrábění kovů vícebřitým nástrojem. Hlavní pohyb (rotační) koná nástroj a vedlejší pohyb (přísuv, posuv) obrobek. Klasicky probíhá ve třech osách, ve více než třech osách pracují více-osá obráběcí centra. Frézovací stroj se nazývá frézka, frézovací nástroj fréza.

Soustružení

Soustružení je třískové obrábění vnitřních nebo vnějších rotačních ploch, většinou jednobřitým obráběcím nástrojem. Obrobek koná hlavní pohyb do řezu a nástroj pohyb vedlejší.

Broušení

Broušení je technologie obrábění, při níž se materiál ubírá tvrdým brusivem s množstvím nepravidelných a nahodile orientovaných břitů. Při strojovém broušení lze dosahovat vysoké přesnosti a velmi kvalitního povrchu.

Svařování

Svařování nebo sváření je proces, který slouží k vytvoření trvalého, nerozebíratelného spoje dvou a více součástí. Obecným požadavkem na proces svařování je vytvoření takových termodynamických podmínek, při kterých je umožněn vznik nových meziatomárních vazeb.

Ohýbání a dělení materiálu

Specializujeme se na dělení kovů pro průmyslové účely. Ať už potřebujete třískové dělení kovů, vypalování a stříhání do požadovaných rozměrů.

Obrábění kovů na Moravě

Firma Kovo - Lako, s.r.o. v oblasti kovoobrábění, obrábění kovů působí v regionu střední Moravy Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Kojetín, Vyškov, Přerov.